Colors of CANNES

BIG HELLO from sunny FRANCE!

It’s a third day I stay here in Cannes and I already love it – so quiet, warm & sunny. Compared to cold, rainy and dark Tallinn – it’s a PARADISE! :p

I love to cook myself so it’s very important for me to get great ingredients from supermarket and…  Tomatoes are here sweet & juicy, avocados are super tasty & I love local meat as well, mmm… Just GREAT!

Took some pics today on the beach of flying kitesurfers that I wanna share with you here.

ENJOY YOUR WEEKEND! 🙂

 

PÄIKESELISED TERVITUSED Prantsusmaalt!

Peatun Cannes’is alles kolmandat päeva, kuid juba olen sellest kohast sillas – siin on vaikne, soe ja iga päev paistab päike. Võrreldes külma, vihmase ja pimeda Tallinnaga on Cannes tõeline PARADIIS! 😀

Tänavad on inimtühjad nagu oleks inimesed kuskile ära kadunud… Jalutasin täna tunnikese jagu kesklinnast eemale ja nautisin puhtalt iseenda seltskonda. 

Mulle meeldib ise süüa teha, sellepärast on minu jaoks alati oluline, et poest oleks häid komponente saada. Ja õnneks on siin toiduained suurepärased! Tomatid on tõeliselt magusad ja suus sulavad, avokaadod viivad keele alla ja kohalik liha on lihtsalt võrratu!

Püüdsin täna tuulises rannas kaadrisse mõned lohesurfarid ja muud tegelased, kes parasjagu merelainetel või maismaal toimetasid, et ka sulle siinset melu näidata. 

HEAD NÄDALAVAHETUST! 🙂

 

 

Sign up for a juicy newsletter! 🙂

Registreeri end, kui soovid saada põnevaid uudiseid! 😉