Raamat “RÕÕM TOIDUST”

Kuidas valmistada maitsvat ja tervislikku toitu kiiresti ja lihtsalt endale või tervele perele? Oma raamatus “Rõõm toidust. Püsi terve, energiline ja sale!” jagan lemmikretsepte igaks toidukorraks ja annan enda kogemuse järgi nõu, kuidas saavutada suurepärane vorm ja hoida end terve ning energilisena!

See raamat sündis minu suurest kirest söögitegemise ja fotograafia vastu. Kõik toidud valmistasin ise oma koduköögis ning pildid tegin meie pere surfilaudadel. Minu tee tugeva tervise ja saleda kehani on pärast lapse sündi olnud kõike muud kui kerge ja roosiline. Vastupidi, võitlesin unehäirete, kaalutõusu ja sügava rahulolematusega. Ent niipea, kui mugavustsoonist välja astusin ja kontrolli enda kätte võtsin, hakkas pilve tagant paistma päike… Sain raske tööga tagasi oma tervise, hea une ja saleda joone.

Toon siin raamatus sinuni oma isikliku igapäevase menüü, mis on toitainerikas, tervislik ja lihtne. Road valmivad kiiresti ning viivad keele alla. Vähemalt minul ja mu perel küll! Loomulikult võid toite soovi korral enda järgi mugandada, lisades midagi juurde või võttes ära, sest inimeste maitsed on ju erinevad. Oluline on, et toit, mida sa sööd, maitseks sulle ja et sa seda liiga palju ega ka liiga vähe ei sööks.

 

AUTORIST

Mind teatakse kui rahvusvaheliselt tuntud poprokkbändi Vanilla Ninja liiget, telesaatejuhti, muusikamänedžeri, linnapea nõunikku ja kultuurikeskus Lindakivi direktorit. Olen kõrgharidusega jurist, kes proovinud kätt ka poliitikas. Viimased aastad olen rännanud perega mööda maailma ringi, harrastanud joogat ja sporti, kokanud ja pildistanud. Hoia minu tegemistel silm peal instagramis, facebookis või youtube’s! 🙂

 

Klikka siia ja OSTA “Rõõm toidust” RAHVA RAAMATUST

 

Klikka siia ja OSTA RAAMAT APOLLOST

 

E-RAAMAT