First weeks in CAPE TOWN

With my son Alexander in the city, just before buying delicious soft ice cream! 🙂 Oma poja Alexanderiga linna peal, ennem pehme masinajäätise ostu.

My life in Cape Town

In the beginning of this year I moved to Cape Town. Three weeks have passed really fast. What have I been up to? First week I cured myself from terrible virus that I caught from Estonia for Xmas with my son.

On the second week I carefully started with yoga and some trainings. Tried to strenghten myself by eating fresh fruits, salads and sleep-sleep-sleeeep…

Third week I already jumped into my normal training routine. Enough of being sick & tired! :p The smartest way to train here in hot South Africa is early in the morning. I do my training or yoga session shortly after wakeup – like this there is no chance I will skip my workout during the day.

Also I’ve been trying to get clear on my future projects. My cookbook “Joy from Food. Stay lean, energetic & slim!” was last project in 2017 that I worked on for 4 long months. I hope my ebook will get ready in February!

My Estonian hardcover and e-book is available until the end of January with -50% price for all those who subscribe on my homepage here, instagram, facebook and youtube channel. Just have to let me know via email after subscribing. 😉

Youtube videos

I continue to make videos on my youtube channel. Please SUBSCRIBE if you haven’t yet and also comment, like and share my videos – I would be very glad to get some feedback, thank you! And I have an important question for you – what would you like to see on my channel? Please let me know! And do you have any cool questions for me so I can do a Q&A. 🙂 Just pass me the questions via email to tigerheadbiz@gmail.com or comment below any of my videos – thanks a lot!

To everyone who answers I will send a cool cheat sheet “How to quit SUGAR?” YEES!

Stay tuned & C YA!

K.

Minu elu Kaplinnas 

Selle aasta alguses kolisin ma Kaplinna elama. Kolm nädalat on läinud lennates. Mis ma siis vahepeal teinud olen? Esimene nädal ravisin enda nohu ja köha, mille Eestist jõulukingituseks koos lapsega kaasa sain.

Teisel nädalal alustasin vaikselt trenni ja joogaga ning taastasin jõuvarusid juues rohkesti vett ja süües värskeid puuvilju, salateid ning magades, magades ja veelkord magades!

Kolmandal nädalal sain juba normaalsesse trennigraafikusse liikuda. Kõige kavalam ja mõnusam on siinses kuumas kliimas kohe peale ärkamist pauhh! kiirelt trenn või jooga ära teha, nii ei teki hiljem päeva jooksul kiusatust kehale olulist liigutamist edasi lükata.

Ühtlasi olen püüdnud endas selgust leida, millise projektiga uuel aastal edasi minna. Kokaraamat “Rõõm toidust. Püsi terve, energiline ja sale!” oli eelmisel aastal minu viimane projekt, mille kallal töötasin 4 pikka kuud. See on saadaval nii paberköites kui ka e-raamatuna.

NB! Kui tahaksid osta minu autogrammiga retseptiraamatut või e-raamatut, siis kuni jaanuarikuu lõpuni on kõigil, kes minu youtube’i kanali, instagrami, facebooki kommuuni Katrin Siska Power of Life’i ja kodulehe uudiskirjaga liituvad ning mulle oma soovist meili teel teatavad, seda võimalik teha vinge -50% soodustusega!

Youtube’i videod

Ma jätkan Aafrikas oma youtube’i kanalile videote filmimist ja kui sa ei ole veel subscribinud, siis palun pane kindlasti “subscribe” minu kanalile Katrin Siska Channel youtube’s ning muidugi ka like, share ja kommentaar, kui videosid vaatad! 🙂

Ja mul on sulle küsimus – mida sa minu videotes näha-kuulda tahaksid? Igale vastajale saadan vahva spikri “Kuidas saada lahti magusa sõltuvusest?”. Juhheei! Palun kirjuta enda vastused mulle ükskõik millise video kommentaaridesse youtube’s või meilile tigerheadbiz@gmail.com, oleksin sulle väga tänulik!

Peatse kuulmiseni & kõike mõnusat! 🙂

Katrin