TOOME SINU PEOLE PARIMATEST PARIMAD!

Kas sinu ettevõttel on tulemas oluline tähtpäev, suvepäevad, jõulupidu või vaja suure meeskonnaga vastu võtta meeldejäävalt uus aasta? 

Las me aitame sul kõik ära organiseerida! 

Leiame ideaalse peopaiga, disainime vahvad peokutsed, korraldame hõrgutava toitlustuse, toome kohale lõbusad baarmenid koos kokteilibaariga, paneme kaasakiskuvat muusikat mängima DJ, laseme publikut jalust rabada silmipimestava show ja tuntud artistidega ning jäädvustame kogu meeleolu läbi kaamerasilma.

Meie meeskonnas on oma ala parimad! Võta julgesti ühendust ja loome suurepärase lahenduse!

Leia mind facebookist ja saada sõnum messengeri!

Belimo Balticum 20. SÜNNIPÄEVAPEO tagasiside:

“Oli väga tore ja meeleolukas pidu, oleme korralduse ja teostusega väga rahul. Erilist tähelepanu  soovin pühendada baarmenitele, kes olid  varustatud kõige vajalikuga  nii tegudelt kui ka vaimult. Juhuu, kiitus taevani!

Ka Elina Born ja Endla Vaher jätsid peolistele kustumatuid elamusi. Catering oli väga hästi toimiv ning ülimaitsvate roogade ja särava teenindusega parim valik, suur kummardus. Aitäh DJ-le, kes õigel ajal, õiged laused  teele lasi – see on omaette kunst. Suured tänud aga lähevad Energia Avastuskeskuse poolsele töötajale Signele ja tema imekaunile tütrele.

Me täname peo korraldajat Katrin Siskat suurepärase organiseerimisvõime omamise eest. Pidu oli suurepärane!”

Belimo Balticum AS

Vaata allpool galeriid sellest meeldejäävast peost Tallinnas!