Villaviciosa de Cordoba

HOLA!

Today I woke up with sunrise in a small city – Villaviciosa de Cordoba, Spain. Long drive for 4 hours yesterday from Valencia. Little hotel was high on the mountain and I slept very well. 🙂 The view I caught on my camera in the morning was stunning!

 

HOLA!

Täna ärkasin koos päikesetõusuga Villaviciosa de Cordoba linnakeses, Hispaanias. Eile oli sinna pikk 4-tunnine sõit Valenciast. Väike hotell, kus ööbisin, asus kõrgel mäe otsas ja uni oli kohe nii hea! 🙂 Ja muidugi see vaade, mis mu kaamerasilm kaadrisse püüdis, oli imeline!

Then I cooked tasty millet porridge with fresh salad for my family & met some really sweet & hairy friends! 😀 This little kitten tried to climb up my jeans! Hahaa! And the puppy was funny as well. 😉 I’ll show you in my next video how they played with each other!

Seejärel kokkasin oma perele maitsva hirsipudru hommikusöögiks koos värske salatiga ja sain tuttavaks tõeliselt armsate karvaste sõpradega!  Väike kiisu proovis mööda minu pükse üles ronida! Hahaa! 😀 Ja kutsikas oli samuti lahedaks mängukaaslaseks. Ma näitan sulle oma järgmises videos, kui vahvasti nad hullasid!